«Вирішення спорів за кавою»

  • «Вирішення спорів за кавою»
  • «Вирішення спорів за кавою»
  • «Вирішення спорів за кавою»
  • «Вирішення спорів за кавою»
Issue 53, January 2013.

«Вирішення спорів за кавою»:  обговорення питань професійної етики в арбітражі

15 лютого 2013 року, м. Львів
Ресторан імпровізацій «Грушевський cinema jazz» (пр. Шевченка, 28)

Асоціація правників України (Комітет з альтернативного вирішення спорів і Відділення у Львівській області) та Українська Арбітражна Асоціація запрошують Вас на унікальний за форматом захід «Вирішення спорів за кавою»: обговорення питань професійної етики в арбітражі», який проходитиме 15 лютого 2013 р. у Львові під час Свята Шоколаду (14-17 лютого 2013 року).

В рамках даного заходу юристи, арбітри, представники арбітражних установ та всі, хто професійно займаються арбітражем, матимуть нагоду у затишній, приємній атмосфері приділити увагу такому важливому питанню, про яке, на жаль, сьогодні часто забувають, як професійна етика в арбітражі, а також об’єднатися з метою отримання Україною іміджу «дружньої до арбітражу» юрисдикції.

Серед доповідачів першої сесії «Професійна етика представників сторін в арбітражі»: Ірина Назарова (Engarde), Тетяна Сліпачук (Sayenko Kharenko), Маркіян Мальський (Arzinger), Юлія Черних (Arbitrade), Маркіян Ключковський (Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і партнери) і Олег Бекетов (AstapovLawyers).

Доповідачами другої сесії «Арбітраж настільки добрий – наскільки добрі арбітри: вимоги до професіоналізму, етики та конфіденційності арбітрів» запрошені представники Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України, Міжнародного арбітражного суду при Міжнародній торговій палаті, Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольма, Віденського міжнародного арбітражного центру, Німецького інституту арбітражу й Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП Російської Федерації.

Захід проходитиме у форматі презентацій доповідачів та обговорення основної теми в затишній львівській кав’ярні за ароматною кавою.

Місце проведення: Ресторан імпровізацій «Грушевський cinema jazz», м. Львів, проспект Шевченка, 28.

Робоча мова: українська, російська.

З питань реєстрації звертайтесь до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492 88 48, або пишіть на e-mail [email protected] Контактна особа – Ольга Тимохіна.