During October 21-23, 2010 Lviv’s Palace of Sports "Ukraine" (Melnyka str., 18) will host Specialized Exhibition “CONTINENT OF ENTERTAINMENTS”

  • During  October 21-23, 2010  Lviv’s  Palace of Sports "Ukraine" (Melnyka str., 18)  will host  Specialized Exhibition “CONTINENT OF ENTERTAINMENTS”
Issue 28, October 2010.

During October 21-23, 2010 Lviv’s Palace of Sports "Ukraine" (Melnyka str., 18) will host Specialized Exhibition “CONTINENT OF ENTERTAINMENTS”

Specialized Exhibition “CONTINENT OF ENTERTAINMENTS” Highlights:
* Entertainment and recreation complexes
* Equipment for entertainment centers
* Game-playing and entertain machines
* Pay and information terminals
* Billiards, bawling, darts, golf
* Juke-boxes and “karaoke” systems

For more information, please visit www.galexpo.lviv.ua, or call on +38 (032) 297-06-27


ІIІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ „КОНТИНЕНТ РОЗВАГ”. 21-23 ЖОВТНЯ. Палац спорту «Україна” (Львів, вул. Мельника, 18).
Одночасно з спеціалізованими виставками „ТурЕКСПО” і „Готельний та ресторанний бізнес” відбудеться найяскравіша виставка осені у Львові - „Континент розваг”. Цьогоріч учасники з Києва, Одеси, Тернополя та Львова представлять велику кількість атракціонів для сімейного відпочинку, дитячих ігрових майданчиків, лабіринтів та товарів для активного відпочинку.
Львів побачить новий проект одного з провідних підприємств на ринку атракціонів для сімейного відпочинку – ігровий лабіринт „Малюк та Карслон”. Це надзвичайно цікавий лабіринт, який поєднав в собі елементи перешкод, тунелі, гірки, сухий басейн та оформлений фрагментами з відомого усім мультфільму „Малюк та Карслон”.
Протягом роботи виставки всі бажаючі зможуть прийняти участь у змаганнях керованих автомоделей, адже саме на виставці „Континент розваг” буде презентовано атракціон „Перегони трасових автомоделей”, який не має аналогів на Україні.
А відчути справжній екстрім всі бажаючі зможуть відвідавши діючий на виставці мотузковий парк.
І вже традиційно, третій рік поспіль, у боулінг-клубі „Острава” відбудеться відкритий турнір з боулінгу на „Кубок континенту розваг” серед зареєстрованих на виставці учасників турніру.
Загалом 3 дні виставки для всіх учасників та відвідувачів перетворяться на справжнє свято розваг та відпочинку.

Більше інформації можна отримати на сайті www.galexpo.lviv.ua, або за телефоном (032) 297-06-27 (28)