Kulakowski Exhibit

  • Kulakowski Exhibit
  • Kulakowski Exhibit
  • Kulakowski Exhibit
  • Kulakowski Exhibit
  • Kulakowski Exhibit
Issue 60, September 2013.

 The Lviv Museum of Ethnography officially opened an exhibition showcasing the paintings of exceptional Polish artist Alfons Kulakowski on August 27th. The exhibition is held as part of the Partnership Festival, which is organized by the Polish General Consulate in Lviv and the regional administration. Alfons Kulakowski is known for his beautiful landscape works of Warmia and Mazury – two regions in Poland. His works are consistently displayed throughout Poland and across Europe. Mr. Kulakowski came to Lviv to not only present his works, but to also share his experiences and visions of crossing cultures and borders.

Відкриття виставки робіт Альфонса Кулаковського

Виставка є «першою ластівкою» цьогорічного Фестивалю партнерства, організованого спільно Генеральним консульством РП у Львові, Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівською міською радою.
Альфонс Кулаковський - один із найцікавіших художників польського регіону Вармії та Мазурів. Його пейзажі захоплюють палітрою кольорів та їх поєднанням. Біографія Альфонса Кулаковського могла б стати сюжетом не однією книжки чи фільму. Народився майбутній художник 1927 р. біля Бердичева на Україні в польській родині, яку під час репресій 1930-х років у СРСР депортували в Сибір. Більшість його родичів цього не пережили. Коли йому було 17 років Альфонс втік з місця поселення до Казахстану, де проживав його брат і там провів більшу частину свого дорослого життя. В Алма-Аті закінчив місцеву Академію мистецтв, там же почав малювати і його роботи незабаром стали відомими у СРСР та поза його межами. А. Кулаковський став навіть членом місцевої Спілки художників. Все життя художник мріяв повернутися до рідної Польщі, але мрія здійснилась лише у 1997 р., а через два роки митець отримав польське громадянство і оселився в регіоні Вармії та Мазурів. Його роботи виставлялись на численних виставках у Польщі та за кордоном. У Львові митець не лише представить свої творчі роботи, а й поділиться своїм досвідом і баченням шляхів розвитку культури незалежно від кордонів.