be with Grytsyna

  • be with Grytsyna
  • be with Grytsyna
  • be with Grytsyna
  • be with Grytsyna
  • be with Grytsyna
  • be with Grytsyna
  • be with Grytsyna
Issue 128, November 2019.
be with Grytsyna
 
Львів’янка Мар’яна Грицина створює живописні полотна у модній сьогодні акриловій техніці та випускає свою лінію одягу під брендом Grytsyna.
Її фешн дебют, як дизайнера розпочався зовсім недавно. Цього літа вийшла перша лімітована колекція T-shirt SS19 "be with Grytsyna", яка досить скоро набула популярності серед молоді і не тільки.
Про мистецтво, улюблений oversize і не тільки, у інтерв’ю для Lviv Today.
 
Мар’яна, Ви в першу чергу художник чи дизайнер?
Не правильним буде назвати себе лише художником або лише дизайнером. Саме мої полотна надихнули мене на створення колекції T- shirt та світшотів з авторскими принтами. Без них нічого б не було.
 
Ви вчились / вчитесь самостійно? Або за плечима вже є освіта? Доводиться навчатись щодня, і з нуля, адже за плечима освіта менеджера, що є досить далеким від мистецтва.
 
З чого все почалось?
Малювати – завжди було для мене хобі, скільки себе пам’ятаю. Але серйозно, все почалось з портрету, який я написала 5 років тому у африканському стилі. На даний час робота зберігається у приватній колекції.
 
Про що Ваші роботи?
Про легкість, любов до свободи і саму любов. Я по гороскопу Рак – а це знак зодіаку, яким керують емоції. Так, наприклад, було з однією із моїх перших робіт, яку я створила, будучи закоханою, всього за один день (Сміюся). Саме емоції і вкладаю у кожну свою нову роботу.
 
Для Вас малювання - це відпочинок, робота чи щось інше?
Мої полотна – це точно не робота, це стиль мого життя.
З ким із Ваших кумирів-художників або дизайнерів Вам би хотілося зустрітись? У мене немає кумирів. Мені б хотілось зустрітись із «дикою» Африкою!!!
 
Що відрізняє Ваш бренд від інших?
Мабуть – це авторські принти, виконані в екзотично – африканських мотивах.
 
Для кого Ваші речі?
Мої клієнти – це особистості, які точно знають чого вони хочуть. Які саморозвиваються і рухаються вперед, які надихають! 
Розкажіть про колекцію «be with Grytsyna» більш докладно. Ситуація, яка стала причиною створення першої колекції T-shirt дуже проста. Якось подруга дивлячись на мої роботи сказала: «Цікаво було б , якби ти запустила свою лінію футболок з авторськими принтами. Я б точно таку носила!» Ці слова і стали для мене першим поштовхом до конкретних дій. Невдовзі мною було вирішено створити бренд, і світ побачив мою першу колекцію футболок SS19 «be with Grytsyna» . Колекція Т-shirt про море, сонце в очах, тропіки, гордість.., дикість.., любов.., мікс відчуттів, бажань і цілей...Це колекція T- shit для тих, хто не боїться відчувати, спостерігати, віддавати, насолоджуватись моментом, і вміє бути самим собою! Колекція була створена, щоб стати частиною Вашої історії.
 
Чому Африка?
Тому що Африка – непідкорима. І диктує свої закони...
Про улюблений oversize ... Для мене немає нічого сексуальнішого ніж чоловічий крій в жіночому гардеробі. Тому всі T-shirts SS 19 та світшоти SS19-20 – вільного фасону , а також в моєму гардеробі переважає улюблений oversize – для мене це, як уособлення жіночності, ніжності в сучасному світі, який диктує умови лідерства, чіткості та рішучості. 
 
Що для Вас мода?
Можливість бути собою. Мода – це свобода вибору, це те, що нас оточу, це вміння чути себе!
 
Коли Ви працюєте, чи думаєте Ви про те, як сподобатися глядачеві, отримати гарні відгуки, зробити вдалу виставку, колекцію, продати?
Я ніколи не задумувалась над тим, чи сподобається мій живопис ще комусь окрім мене. Я просто пишу так, як відчуваю. Мені подобається не ідеальність силуетів, рис обличчя, пропорцій. В цьому і є індивідуальність кожного. Але завжди ловлю кайф, коли бачу на вулиці людину в T-shirt by Grytsyna, чи читаю позитивні відгуки та повідомлення – подяку у себе в профілі. Це надихає!!!
 
З кожним роком в Україні зростає кількість нових імен як в Art, так і в Fashion індустрії. Ви розумієте, що розвиватись доведеться в умовах високої конкуренції? В чому на Вашу думку Ваша перевага?
Конкуренція мене завжди мотивувала. Але, якою б не була вона сильною, вважаю, що якщо по справжньому вірити у те, що робиш, ти будеш поза конкуренцією. Віра у свою справу, навіть якщо щось вдалось не так, як хотілось на даному етапі, і вміння бути вдячним за те, що уже зроблено – це рухає тебе вперед.
 
Ким Ви бачите себе через 5-10 років в професійному плані?
Я не планую зупинятись. В планах персональні виставки, розширення асортименту бренду, включивши декор для дому. А також мені б дуже хотілось відкрити найближчим часом свій невеличкий шоурум у столиці.
 
Де і як наші читачі зможуть придбати речі / картини від Grytsyna?
На даному етапі лише в соцмережах [email protected]_grytsyna. Саме там я в першу чергу представляю свої нові роботи. Підписуйтесь. Буду рада новим знайомствам!!!