Юлія Нікітіна:"Якщо ви розумна, але погано виглядаєте, то перегляньте пункт "розумна"

  • Юлія Нікітіна:"Якщо ви розумна, але погано виглядаєте, то перегляньте пункт "розумна"
  • Юлія Нікітіна:"Якщо ви розумна, але погано виглядаєте, то перегляньте пункт "розумна"
Issue 94, October 2016.
Кожен рік саме восени значно зростає кількість відвідувачів фітнес-клубів. До Нового року залишилось 2,5 місяці, і розпочинаються щорічні роздуми на тему "як привести тіло до ладу" напередодні сезону Різдвяних та Новорічних святкувань. Звичайно, для того, щоб гарно виглядати та мати красиве тіло треба попотіти у тренажерних залах, але одним із найважливіших елементів успіху є фітнес-тренер. Отже, “яким має бути ідеальний фітнес інструктор?” - з такими питанням Lviv Today звернувся до Юлії Нікітіної, найпозитивнішого та неймовірно харизматичного фітнес-тренера у львівському “Аквапарку “Пляж”.
 
1. З чого почалась твоя кар’ера тренера? Чи є у тебе спеціальна освіта? 
 
Це таке гучне слово "кар'єра", хоча, якщо робиш все можливе, живеш роботою, постійно вдосконалюєшся, то таки одного дня це можна назвати кар'єрою. Все почалося років 15 тому і крок за кроком, знайомство за знайомством, проект за проектом, з новим досвідом та активністю в соц. мережах все накопичувалось і саме зараз дає свої плоди. До речі і освіта отримувалась з розвитком справи. Моя перша освіта  це вища-економічна, отже, за фахом я менеджер туристичного і готельного бізнесу. Добре розбираюсь у цьому, бо багато їздила по Європі в складі шоу-балету "Життя"- був і такий  досвід у моєму житті. Мушу зазначити, що в моєму випадку тренер - це напевно, більше покликання. Це сукупність такої кількості рис, що ним навряд чи можна навчити. Але, звичайно, ази треба знати, тому кілька років тому я закінчила також Львівський державний університет фізичної культури. 
 
2. Які якості потрібні,  щоб бути  ідеальним тренером? Як потрібно  розвиватися тренеру в плані  кар’ери? 
 
На даний момент я вважаю себе практично ідеальним тренером. Потрібно бути і другом, і вчителем, і психологом, і прикладом для наслідування та  завжди бути в гуморі. Всі ці слова-не моє бачення себе, а слова клієнтів і зайвого собі не приписую. Єдине, що стараюсь підтримувати себе постійно в тотальному тонусі по всіх параметрах. І хоча в першу чергу -я жінка, але  на роботі це відходить на другий план. На роботі я «безсмертний поні», але мені це подобається. Кожен день-це момент зробити більше, ніж вчора. Роки три тому вирішила бігати на змаганнях. З цього часу набігала більше 110 км, це медалях підраховано за кількістю медалей. Всі підопічні тепер теж бігають. Буквально нещодавно спільно з івент агентством "Ovatio" та компанією "Fujikura" створили масштабний проект "Щасливий кілометр", який об'єднав і спортсменів, і звичайних людей, які хотіли пожертвувати гроші на благодійність. Було дуже круто, і тепер проект стане щорічним.
 
3.  Ти― красива дівчина з фігурою, яку хотіла б мати, мабуть, кожна. Якщо жінка схоче почати займатися спортом, то як би ти порадила починати весь той процес? З чого? 
 
Дякую, я завжди намагаюся  бути  гарним прикладом для клієнтів. Вважаю, що якщо тренер не може бути в формі, то як зможе привести в форму іншу людину? Це не варіант "Чобітар без чобітків". До речі, багато дівчат приходить з фразою: "Хочу таку фігуру, як у вас". Це нормально. Сам процес похудання починається в голові. В першу чергу це треба робити для себе. Для рідних і близьких - це також важливо, але вони за вас цього не зроблять. А от підтримати просто зобов'язані. Саме тому люблю, коли займаються цілими сім'ями, і у мене таких багато. З віком розумна жінка має виглядати тільки  краще. Якщо ви розумна, але погано виглядаєте, то перегляньте пункт "розумна". Можливо це жорстко звучить, але зараз стільки всього для краси придумано, що гріх не користуватися. При чому є як дорогі, так і зовсім доступні засоби, щоб підтримувати себе в формі та бути доглянутою. Головне - це бажання. Найгіршим стимулом, напевно, є, коли чоловік постійно тикає носом в недоліки. Але це так само палка о двох кінцях. Перший - в чоловіка є очі, і він, можливо, бачить вже повний армагедон вашого зовнішнього вигляду. Тут вам негайно пора в зал, поки не пізно. Варіант другий - ваш мужчина сам дуже далекий від ідеалу, а вас цькує через свої комплекси. Я сама за своє життя чула про себе різне: і захуді ноги, і перекачаний прес, недокачана спина, не просушені руки і т.д. Звісно, ніхто не ідеальний. Але у цьому випадку раджу допрацювати ці нюанси в залі на свій смак, а потім змінити мужчину. Ніхто, повірте ніхто не має права занижувати вашу самооцінку!
 
4. Які помилки найчастіше допускають  люди, що вперше приходять на тренування?
 
Найпоширеніші помилки в залі – відношення «почну з понеділка». Тут все ясно-не дозріла ше людина, і навряд чи дозріє в понеділок. Помилка друга - -почну потроху, ввійду в ритм і ось тоді почну нормально тренуватися. Це неправильно. У моєму власному тренувальному світі все виглядає так: прийшла, виклалась на повну, пережила першу крепатуру, прийшла другий раз - знову пережила сильну крепатуру, і далі працюємо у нормальному режимі. Якщо немає медичних протипоказань, то чого себе жаліти в залі?! Нема сенсу витрачати гроші, свій час та час тренера, щоб тупо повалятися на коврику, зробити селфі і всім ходити розказувати, що ходиш в зал. Також помилковою є думка, що буду істи все, як їла і буду худнути. Повітря в залі, звичайно цілюще, але не настільки.
 
5. Якими принципами ти керуєшся на заняттях  та у житті? 
 
Принципами... Ну напевно "Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні". Я взагалі живу одним днем. Може це неправильно, але завжди є момент, що "завтра" може не настати, тому краще тут і зараз. Не всі так можуть. Я інколи пропоную задуматися, що таке півроку в масштабі нашого життя?!?! Це дуже короткий відрізок часу, але за цей час можна дуже кардинально змінити все своє життя. І яскравим прикладом є мої клієнти, які втрачають по 25 кг за цей час і живуть по-новому.
 
6. Тренерська робота потребує бути постійно позитивно налаштованим, енергійним. Що тебе заряджає, які твої енергетики?  
 
Моїм енергетиком є музика. Бажано нова, бо вона ще не пов’язана зі спогадами та асоціаціями. Також проекти та нові ідеї, які постійно крутяться в мене в голові. Я віддаю людям енергію, вони - мені. Так і функціоную. 
 
7. Які твої хобі, улюблені заняття на дозвіллі? Чи робота і є твоїм хобі?
 
Робота, безперечно і є моїм хоббі. Я така людина, що не могла б працювати на нецікавій роботі. Єдине, що могла б все ординарне так трансформувати, щоб все ж таки отримувати якийсь кайф. Мені подобається працювати в команді, до речі, був досвід офісної роботи, і мені теж дуже подобалось. Але 15 років у сфері танцю, фітнесу та івентів доводять, що справу життя я обрала правильно. Для мене основне, щоб місце праці було адекватне амбіціям та можливостям. Мій рідний аквапарк "Пляж" і є моїм другим домом. Скоро виповниться 5 років з моменту, як мене запросили сюди працювати, і, не дивлячись на різні труднощі, які інколи виникали, як і в будь-якому великому колективі - зараз ми велика дружня команда, і це дуже круто!
 У вільний від роботи час я готую, читаю, вишиваю і роблю уроки 4 класу. Ось такі розваги.
 
Аби заняття у спортзалі були ефективнішими, варто скористатися послугами персонального тренера, який не лише підбере необхідний комплекс вправ, а й постійно стежитиме, щоб ви його правильно виконували. Саме з персональним тренером можна швидко й без шкоди для здоров’я схуднути, підвищити витривалість організму та привести м’язи у тонус. Все це, на додаток до гарного настрою ви можете отримати просто звернувшись до Юлії Нікітіної та придбавши абонемент у Фітнес- центр “Аквапарку “Пляж”.