КуркаGO – апетить до Львова вже летить!

  • КуркаGO – апетить до Львова вже летить!
  • КуркаGO – апетить до Львова вже летить!
  • КуркаGO – апетить до Львова вже летить!
Issue 132, March 2020.

КУРКАGO відкриють на Сихові вже цієї п'ятниці!

 

У зв’язку із карантинними обмеженнями, доставка їжі стала не просто альтернативою відвідуванню закладів, а й невід’ємною частиною сучасного життя. 

 

Зокрема у Львові ринок служби доставки їжі постійно розвивається та поповнюється новими брендами. Зовсім нещодавно на ньому з’явився новий яскравий проект під назвою КуркаGO, який має на меті стати фаст-фудом нового формату. 

 

Створений командою професійної кейтерингової компанії Львова, бренд КуркаGO змінює уявлення споживачів про фаст-фуд, як жирну та шкідливу їжу. Оскільки останнім часом тренд здорового харчування набуває все більшої популярності, замість звичних інгредієнтів фаст-фуду в КуркаGO обрали куряче м’ясо, зробивши його основою усіх страв свого монопродуктового бренду. 

 

На відміну від інших м’ясних продуктів курка поживна та дієтична, що робить її корисною для споживачів будь-якого віку. Тож відтепер не потрібно обирати між смаком та якістю, адже крильця, нагетси, стріпси, боли та бульйон, приготовані за оригінальними рецептами кухарів КуркаGO, доводять, що швидка їжа може бути як смачною, так і корисною. 

 

Замовити найапетитнішу курку у Львові можна буде на kurkago.com або за телефоном +380982074730 і з гаслом “апетить летить” КуркаGO доставить її в будь-який район міста. Окрім доставки, скуштувати КуркаGO можна буде і у фізичних локаціях продажу, які незабаром з’являться у Львові. 

 

Першою з них стане KurkaGO Syhiv Spot за адресою пр. Червоної Калини, 46, на відкриття якої КуркаGO запрошує  вже 20-го листопада. 

 

КуркаGO – апетить до Львова вже летить!